Detailing

Motocare detailing - dowiedz się więcej o naszych usługach

Detailing czyli zabezpieczenie Twojego pojazdu w Motocare to dopiero początek! Jak wiadomo regularne czyszczenie i pielęgnacja samochodu po aplikacji powłok ochronnych to element kluczowy, aby zachować jego nienaganny wygląd. Uniknij zarysowań i uszkodzeń powłoki w wyniku nieprawidłowego mycia pojazdu.

Zajmujemy się detalingiem od 2014 roku. Nasz zespół stanowią wykwalifikowane osoby, które są na bieżąco z nowinkami z branży. Dodatkowym argumentem przemawiającym na naszą korzyść, aby skorzystać z naszych usług jest certyfikacja uzyskana od renomowanych marek produktów detaillerskich. Takich jak ShinyGarage, Collinite oraz Soft 99, czy też dla wymagających CarPRO.

Specjalizujemy się w aplikacji powłok ochronnych a także w zabezpieczeniu pojazdów folą ochronną PPF.

Cennik

Poznaj cennik na nasze usługi detailerskie. Powierz nam swój pojazd a na pewno nie pożałujesz! Gwarancja ochrony oraz satysfakcja w cenie!

Folie ochronne

od 1500

Powłoki ochronne

od 600

Regularna pielęgnacja

od 90

Porównanie trwałości usług z kategorii detailing

My zawsze stawiamy na jakość wykonywanych przez nas usług, ale to od Ciebie zależy wybór rozwiązania, które spełni Twoje oczekiwania i będzie Cię cieszyć przez odpowiednio długi czas. Przedstawiamy minimalne okresy trwałości foli ochronnych, przez regularną pielęgnacje po zaawansowane powłoki ochronne (ceramiczne K2).

Folie ochronne PPF
8 lat
Powłoki ochronne (ceremiczne)
3 lata
Regularna pielęgnacja (wosk Carnauba)
6-7 miesięcy

Zobacz naszą ofertę

naprawa samochodu serwis galeria tuning

Serwis

Oferujemy szeroki zakres napraw od A do Z. Od wymiany ogumienia po naprawy wymagające wiedzy naszych doświadczonych mechaników

butelka ze sprayem detailing galeria tuning

Detailing

Większość z nas marzy o pięknym, zadbanym samochodzie. Dzięki nam Twój samochód a co najważniejsze jego lakier będzie urywał spojrzenia przypadkowych przechodniów.

ustawienie samochodu detailing galeria tuning

Tuning

Nie dość, że zostaniesz zauważony to sprawimy, że Cię wszyscy usłyszą. Zajmujemy się modyfikacjami układu wydechowego jak i strojeniem silnika.