Galeria

Galeria – Zobacz co może dla Ciebie zrobić zespół Motocare. Czekamy na Ciebie!

Zajmujemy się szeroko pojętą realizacją projektów detailerskich, napraw serwisowych, tuningiem układów wydechowych oraz chiptiuningiem. Wszystko to co możemy dla Ciebie zrobić przedstawia galeria naszej dumy. Korzystamy tylko ze sprawdzonych marek producentów części samochodowych oraz kosmetyków przeznaczonych do profesjonalnych salonów detailerskich. Możemy się pochwalić szerokim zbiorem naród i wyróżnień otrzymanych między innymi od marki ShinyGarage czy światowej marki specjalizującej się w układach hamulcowych Brembo. Sprawdź teraz!

Nasza galeria realizacji obejmuje nakładanie powłok ochronnych na bazie Si02, tuning oprogramowania silnika zwany fachowo chiptuningiem. Wśród prostszych prac jakie możemy dla Ciebie wykonać znajdziesz sezonową wymianę opon lub całych zestawów kół. Skoro mowa o kołach i ich zabezpieczaniu przed czynnikami zewnętrznymi a w szczególności odpryskami lub niewielkim przecierkami możemy je zabezpieczyć folią ochronną bądź nawet zmienić ich kolor.

Przechodząc do dalszych prac jakie już wykonaliśmy, licząc w dziesiątkach samochodów co przekłada się na precyzję i fach. Wykonujemy całościowe oklejenie pojazdu foliami ochronnymi PPF, które zabezpieczają pojazd przed odpryskami, obiciami, które również wpływają na efekt wizualny pojazdu mogąc całkowicie odmienić Twój pojazd zmienić jego kolor bądź nadać mu zupełnie nowy „look”. Dobra bez zbędnego gadania spójrz już nasze na przykładowe realizacje…

naprawa samochodu serwis galeria tuning

Serwis

Oferujemy szeroki zakres napraw od A do Z. Od wymiany ogumienia po naprawy wymagające wiedzy naszych doświadczonych mechaników

butelka ze sprayem detailing galeria tuning

Detailing

Większość z nas marzy o pięknym, zadbanym samochodzie. Dzięki nam Twój samochód a co najważniejsze jego lakier będzie urywał spojrzenia przypadkowych przechodniów.

ustawienie samochodu detailing galeria tuning

Tuning

Nie dość, że zostaniesz zauważony to sprawimy, że Cię wszyscy usłyszą. Zajmujemy się modyfikacjami układu wydechowego jak i strojeniem silnika.