Serwis

Serwis wykonuje kompleksowe naprawy pojazdów od A do Z. Niestety jak to w Świecie bywa nastaje ten moment, kiedy to nasze „cacuszko” odmawia posłuszeństwa. Czy to klimatyzacje przestaje nas ratować w upalne dni czy to po prostu złapaliśmy gumę.

Oferujemy serwis na renomowanych częściach takich producentów jak Brembo, EQMaster. Dodatkowo jako serwis uzyskaliśmy partnerstwo portalu Oponeo.pl w ramach którego mogą Państwo zamówić bezpośrednio do nas komplet opon dzięki czemu montaż i wyważanie nowo zakupionych opon wykonamy totalnie ZA DARMO! Wykonujemy również sezonową kontrolę szczelności układu klimatyzacji. Na Twoje życzenie odgrzybimy klimatyzację z wykorzystaniem środków marki Tunap. Zapraszamy do naszego garażu Mototunning Motocare! Wszystko to z myślą o Tobie i Twoim samochodzie! Gwarancja na wykonane czynności. W razie problemów śmiało dzwoń nie zostawimy Cię na „lodzie”.

W każdej sytuacji możesz na nas liczyć! Dokonamy wszelkich starań aby Twój pojazd wrócił do „żywych”. Nie czekaj umówi się na wizytę w naszym serwisie. Czekamy na Twój mail, zapytanie ofertowe złożone w sekcji kontakt lub po prostu na Twój telefon, kliknij w słuchawkę w prawym dolnym rogu! Diagnoza usterki GRATIS!

Cennik

Poznaj cennik na nasze usługi w kategorii mechanika pojazdowa (serwis). Obok orientacyjne ceny na poszczególne usługi.

Klimatyzacja

od 100

Wulkanizacja

od 50

Pozostałe

od 90

Umów
wizytę

Zobacz naszą ofertę

naprawa samochodu serwis galeria tuning

Serwis

Oferujemy szeroki zakres napraw od A do Z. Od wymiany ogumienia po naprawy wymagające wiedzy naszych doświadczonych mechaników

butelka ze sprayem detailing galeria tuning

Detailing

Większość z nas marzy o pięknym, zadbanym samochodzie. Dzięki nam Twój samochód a co najważniejsze jego lakier będzie urywał spojrzenia przypadkowych przechodniów.

ustawienie samochodu detailing galeria tuning

Tuning

Nie dość, że zostaniesz zauważony to sprawimy, że Cię wszyscy usłyszą. Zajmujemy się modyfikacjami układu wydechowego jak i strojeniem silnika.