Tuning

Prawdziwy koneser motoryzacji rozumie, że wygląd to nie wszystko. Twój samochód będzie nie tylko błyszczeć na drodze, będzie dosłownie wykręcać karki przechodniów! W tym celu stworzyliśmy zespół do zadań specjalnych. Misja tuning to my!

Zajmiemy się modyfikacją serca Twojej fury. Wykonujemy modyfikacje układu wydechowego oraz wgrywamy chiptuning do wybranych modeli pojazdów. Korzystamy z zaawansowanych jednostek do kontroli silnika EMU Black oraz ADU spod logo renomowanej marki ECUMaster. Już teraz skontaktuj się z nami i przedstawimy Ci kosztorys.

Skorzystaj również z naszych usług dotyczących profesjonalnego montażu jak i wsparciu zakupu markowych bodykitów do supercarów. Jak wiemy na rynku istnieje wiele firm specjalizujących się w sprzedaży gotowych nakładek do samochodów przez co każdy z nas narażony jest na kupno „chińskiej podróbki”. Z nami to na pewno Ci nie grozi. Zaufaj nam i rozpocznij swoją przygodę z tuningiem!

Cennik

Zapoznaj się z naszym cennikiem na wybrane usługi z kategorii tuning. Podane ceny orientacyjne, wycena zależy od zakresu wykonanych prac oraz kosztu zakupu części na potrzeby tuningu.

Wydech

od 2500

Chiptuning

od 1000

Bodykit

od 3000

Realizacje Motocare

Zobacz jedne z naszych najciekawszych realizacji z kategori tuningu. 

Zobacz naszą ofertę

naprawa samochodu serwis galeria tuning

Serwis

Oferujemy szeroki zakres napraw od A do Z. Od wymiany ogumienia po naprawy wymagające wiedzy naszych doświadczonych mechaników

butelka ze sprayem detailing galeria tuning

Detailing

Większość z nas marzy o pięknym, zadbanym samochodzie. Dzięki nam Twój samochód a co najważniejsze jego lakier będzie urywał spojrzenia przypadkowych przechodniów.

ustawienie samochodu detailing galeria tuning

Tuning

Nie dość, że zostaniesz zauważony to sprawimy, że Cię wszyscy usłyszą. Zajmujemy się modyfikacjami układu wydechowego jak i strojeniem silnika.